Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

LIGHT Live Wino białe półwytrawne bezalkoholowe 750 ml

Wino białe półwytrawne bezalkoholowe

Data ważności: 30-10-2020
LIGHT Live Wino białe półwytrawne bezalkoholowe 750 ml
FriscoNowy, zapakowany
24,99
za 1 szt. / 750 ml
33,32 / l
EAN: 4001744061049
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Light Live White to bezalkoholowe białe wino o lekko cytrusowym aromacie. Jest półwytrawne, mocno zbliżone do wytrawnego (najbardziej wytrawne spośród białych win z naszej oferty).
Wino posiada jasnosłomkowy kolor, w kieliszku jest krystaliczne i delikatnie perliste. W aromacie potwierdza, że jest wytwarzane ze szczepu Chardonnay. Dominuje soczyste słodkie jabłko oraz nektarynka. Usta są powściągliwe, eleganckie, lekko kwasowe. W smaku dominuje jabłko, a nawet świeżo wyciśnięty sok jabłkowy (taki jeszcze z pianką).
Wytworzone jest z najwyższej jakości winogron z popularnych europejskich winnic. Poddawane procesowi destylacji próżniowej w temperaturze od około 30°C, dzięki czemu w łagodny sposób zostaje usunięty alkohol powstały podczas fermentacji. Dodanie białego moszczu gronowego otrzymanego według unikalnej procedury, czyni Light Live White wyjątkowym winem o dużej ilości składników odżywczych i orzeźwiających właściwościach.
Niezaprzeczalną zaletą jest niewielka zawartość alkoholu – poniżej 0,5% (około 0,2-0,3%), jak również obniżona kaloryczność – w 100ml jest zaledwie 23 kcal.

Rodzaj wina: białe
Szczep: mieszanka tradycyjnych odmian winorośli
Kraj: Niemcy
Temperatura serwowania: 8-10°C
Propozycje podania: świetny dodatek do dań z białych mięs i owoców morza

Zawartość alkoholu: < 0,5%

Podmiot odpowiedzialny

Pokaż
KANSULTING

Tagi:

LIGHT