Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

SEAGRAMS Gin 700 ml

Odznacza się delikatnym ale orzeźwiającym smakiem. Doskonały sam i jako składnik koktajli. Tradycyjnie podawany z tonikiem i limonką.
FriscoNowy, zapakowany
0,00
za 1 szt. / 700 ml
0,00 / l
EAN: 5900685007798
produkt wycofany
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
Wśród wielu gatunków ginu produkowanego na świecie Seagram s zalicza się do najlepszych. Jego fantastycznie delikatny i orzeźwiający smak czyni go idealnym składnikiem wszystkich koktajli. Pojawił się po raz pierwszy w Nowym Jorku w 1939 r. Jest najlepiej sprzedającą się marką ginu w USA. Od lat w tej samej oryginalnej butelce...Zawartość alkoholu: 40%

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przygotowanie i stosowanie

Odkryj smak drinków Seagram's Gin - Sposób na udany wieczór Seagram's Honey Sour 40 ml Seagram's gin 20 ml sok z cytryny 10 ml syrop cukrowy 2 łyżeczki miodu Kostki lodu Do szklanki typu short wlać składniki, wymieszać i uzupełnić lodem. Seagram's Cranberry 40 ml Seagram's Gin Sok żurawinowy Kostki lodu Do szklanki typu long wlać gin, dodać kostki lodu. Uzupełnić sokiem i udekorować ćwiartką limonki. Seagram's Refresh 60 ml Seagram's Gin 30 ml sok pomarańczowy 30 ml sok z cytryny Tonic Kotski lodu Do szklanki typu long wlać gin i soki. Dodać kostki lodu, uzupełnić tonikiem. Dekorować plastrem pomarańczy. Seagram's Collins 40 ml Seagram's Gin 20 ml sok z cytryny 10 ml syrop cukrowy Woda gazowana Kostki lodu Do szklanki typu long wlać gin, sok z cytryny i syrop cukrowy. Wymieszać i uzupełnić lodem i wodą gazowaną. Dekorować ćwiartką cytryny.

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

700

Jednostka

ml

Waga brutto: 1088

Wymiar liczbowy: 700

Jednostka (specyficzna): Mililitrów

Rodzaj opakowania

Typ: Butelka

Informacje o recyklingu

Opakowanie: Szkło

Język produktu

Główny język opisuangielski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

angielski

polski

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.

Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości38
Wskazówki dotyczące degustacjiSeagram's Gin jest najpopularniejszym ginem w USA, docenianym za swój delikatny smak i łagodny aromat, idealnie pasujący do wszelkiego rodzaju koktajli. Za delikatny smak i łagodny aromat odpowiada kompleksowa mieszanka ziół i przypraw pochodzących z całego świata.
Propozycja podaniaNajlepiej smakuje w klasycznym połączeniu z tonikiem, jak również z sokami owocowymi. Seagram's Gin to idealna baza do wszelkiego rodzaju koktajli.

Pozostałe informacje

38% vol.

Dolna granica wieku

18

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

Seagram's Gin - The Perfect Gin Seagram's Gin został wprowadzony na rynek po raz pierwszy w NY w 1939 roku. Do dziś jest najpopularniejszym ginem w USA, docenianym za swój delikatny smak i łagodny aromat, idealnie pasujący do wszelkiego rodzaju koktajli. Najlepiej smakuje w klasycznym połączeniu z tonikiem, jak również z sokami owocowymi. Numer 1 w USA* Najwyższej jakości amerykański gin. Za delikatny smak i łagodny aromat odpowiada kompleksowa mieszanka ziół i przypraw pochodzących z całego świata. Seagram's Gin To idealna baza do wszelkiego rodzaju koktajli. * Dane z ACNielsen 2011

Marka

Seagram's

Marka: Seagram's

O marce

Z przyjemnością mamy do czynienia od ponad 150 lat... Dlatego wiemy, że doskonały smak to nie wszystko. Codziennie przekonujemy sie o tym, że liczy się ŚWIEŻOŚĆ, ENERGIA, ZABAWA. Nowy Jork, Paryż i Londyn - odkrywamy nowe wymiary tradycyjnego smaku Seagram's Gin. Dzięki przepisom tu zamieszczonym możesz odkryć je też we własnym domu.

Dodatkowe informacje

Korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie.

Rodzaj alkoholu

Typ: Produkty o wysokiej zawartości alkoholu

Dane teleadresowe

Pokaż

Nazwa i adres producenta

Wyprodukowano na licencji Joseph E. Seagram & Sons United States of America WYBOROWA SA ul. Komandoria 5 61-023 Poznań

Adres zwrotny

WYBOROWA SA ul. Komandoria 5 61-023 Poznań